Táborsko - Vlašim 2:2Vlašim v Táborsku dvakrát vedla, ale na výhru stále čeká

Vlašim

Fotbalisté Vlašimi ani na pátý pokus v nové sezóně druhé ligy nevybojovali výhru. V dnešním duelu 5. kola na hřišti Táborska přitom dvakrát vedli po gólech Vojtěcha Hadaščoka, ale náskok neudrželi a jen remizovali 2:2. Se třemi remízami a dvěma porážkami jsou čtrnáctí. Táborsko má jen o bod více.

Martin Kučera z Táborska (ilustrační foto)

Hadaščok se poprvé prosadil ve 24. minutě, kdy dorazil vyraženou střelu Jandy. Za domácí mohl rychle odpovědět Musiol, ale povedlo se mu to až ve 30. minutě, kdy zužitkoval hlavou akci Pilíka se Šanderou.

Po změně stran nejprve Hadaščoka skvěle vychytal brankář Toma, vzápětí ale nejistým zákrokem dovolil střelci hostů další dorážku a druhý gól. Táborsko si pak vytvořilo tlak a devět minut před koncem zajistil dělbu bodů Ndiaye po rohovém kopu.

5. kolo druhé fotbalové ligy:
Táborsko - Vlašim 2:2 (1:1)
Branky: 30. Musiol, 81. Ndiaye - 24. a 56. Hadaščok. Rozhodčí: Julínek - Podaný, Fišer. ŽK: Vandas, Pilík, Ngimbi, Frýdek - Kadlec, Piško, Janda, Hadaščok, Fortelný, Plachý. Diváci: 1130.
Táborsko: Toma - Šandera, Navrátil, Ngimbi, Klusák - Frýdek, Kučera, Pfeifer (58. Ndiaye) - Pilík (74. Berešík), Musiol, Vandas. Trenér: Tobiáš.
Vlašim: Le Giang - Plechatý, Piško, Mizerák, Kadlec - Janda, Mareček (90.+2 Badocha), Ivanko-Macej (36. Plachý), Štochl - Hadaščok (84. Fotr), Fortelný. Trenér: Brožek.