Živě

Znojmo opět mění trenéra, k týmu se vrací Kalvoda

10. května 2019 18:15 - Znojmo

Fotbalisté Znojma tři kola před závěrem druhé ligy opět změnili trenéra. Vedení čtrnáctého týmu tabulky po porážce 2:3 s Táborskem odvolalo kouče Františka Šturmu a na jeho místo znovu angažovalo zkušeného Leoše Kalvodu, který vedl Jihomoravany před ním. Klub o tom informoval na svém webu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Znojmo z posledních sedmi kol získalo jediný bod a pětkrát za sebou prohrálo. V tabulce je na čtrnáctém místě o skóre před patnáctým Táborskem, které má ale lepší bilanci ze vzájemných zápasů.

Sestup z druhé ligy zkusí odvrátit Kalvoda, který povede Znojmo už potřetí. V sezoně 2012/13 s jihomoravským klubem dokázal postoupit do nejvyšší soutěže. Jednašedesátiletý kouč se do Znojma vrátil v polovině uplynulého ročníku, v únoru však u týmu skončil a nahradil ho Šturma. Nyní se role obrátily.

ČTK

Časová osa: Národní liga

Filtr článků - Národní liga


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..