Vyšehrad - Sokolov 2:1Baník podlehl i nováčkovi a zůstává poslední

Fotbalistům Sokolova se na začátku druholigové sezony dál nedaří. Baník ve čtvrtém kole v Praze podlehl nováčkovi Vyšehradu 1:2 a s jedním bodem zůstává na posledním místě tabulky.

FK Baník Sokolov

Vyšehrad na strahovském stadionu poslal do vedení v 56. minutě Čvančara. Za čtvrt hodiny vyrovnal střídající Vávra, ale hosté nerozhodný stav udrželi jen do 74. minuty, kdy rozhodl opět Čvančara. Osmnáctiletý útočník v novém ročníku skóroval už počtvrté. I díky němu mají Pražané na kontě šest bodů.

Chrudim doma zdolala Třinec 1:0 a drží třetí místo se sedmi body. Utkání rozhodl až v 87. minutě Bedecs vlastním gólem. Slezané, které v zápase dlouho držel výborný brankář Chmiel, podruhé za sebou prohráli 0:1 a ve čtyřech kolech získali čtyři body.

Pardubice remizovaly v Prostějově 0:0, uhájily neporazitelnost v nové sezoně a drží druhé místo o dva body za Jihlavou. Prostějov potřetí za sebou nezvítězil a je na čtyřech bodech.

Výsledky 4. kola druhé fotbalové ligy:
Chrudim - Třinec 1:0 (0:0)
Branka: 87. vlastní Bedecs. Rozhodčí: Orel - Leška, Váňa. ŽK: Krčál, Drahoš, Mastík - Gáč, Vaněk. Diváci: 1326.
Chrudim: Mrázek - Řezníček, Krčál, Vencl, Hlavsa - Kesner, Janoušek, Dostálek (43. Hynek) - Rybička (69. Ujec), Froněk (90.+2 Sulík) - Vašulín. Trenér: Veselý.
Třinec: Chmiel - Omasta, Bedecs, Vaněk, Gáč - Machalík, Janoščín - Valenta (89. Nieslanik), Hlúpik, Arroyo (73. Wojnar) - Kubala (61. Cienciala). Trenér: Habanec.
Vyšehrad - Sokolov 2:1 (0:0)
Branky: 56. a 74. Čvančara - 70. Vávra. Rozhodčí: Houdek - Myška, Klupák. ŽK: Čvančara, Laňka, Drozda - Machek, Červenka, Šmehyl. Diváci: 405.
Vyšehrad: Otáhal - Šandera, Švejdík, Žežulka, Mareš - Pouček (86. L. Veselý), Drobílek, Brejcha, Verner, Laňka (76. Vejvar) - Čvančara (88. Drozda). Trenér: R. Veselý.
Sokolov: Jakub Dvořák I. - Šmehyl, Hošek, Machek, Kopřiva (61. Štursa) - Štípek, Selnar (61. Vávra), Glaser, Jakub Dvořák II. - Ševčík, Červenka (76. Wermke). Trenér: Šturma.
Prostějov - Pardubice 0:0
Rozhodčí: Hocek - Kříž, Mojžíš. ŽK: Rolinc, Koudelka - Jeřábek, Pfeifer, Solil, Toml. Diváci: 768
Prostějov: Bréda - Kotouč, Janíček (83. Střeštík), Schuster - Koudelka, Pašek, Biolek, Lutonský (77. Pernackyj), Zapletal - Rolinc, Píchal (65. Šteigl). Trenér: Machala
Pardubice: Letáček - Čelůstka, Toml, Šejvl, Prosek - Jeřábek - Pfeifer (55. Mužík), Solil, Hlavatý (90. Zifčák), Kohút (83. Sokol) - Černý. Trenér: Novotný.