Rubriky:

Národní liga

Živě

Internacionálové zakončí sezónu exhibicí s Bohemians 1905

1. června 2007 16:44 - PRAHA

Exhibiční utkání mezi "mužstvem hvězd" a Bohemians 1905 udělá v pondělí 18. června tečku za končící fotbalovou sezónou. Ve vršovickém Ďolíčku nastoupí proti domácímu celku výběr reprezentantů a špičkových hráčů českých i zahraničních klubů. Střetnutí uspořádá Nadace fotbalových internacionálů ve spolupráci s vršovickým klubem.

 

čtk

Sestavu "mužstva hvězd" vytvoří hráči ze současného výběru Karla Brücknera, ale i další fotbalisté s reprezentační minulostí. Účast už potvrdili Jan Koller, Karel Poborský, Vladimír Šmicer, Jaromír Blažek, Stanislav Vlček, Jiří Štajner, Marek Nikl, Milan Fukal, Martin Vaniak a další.

Připravované autogramiády na stadionu se zúčastní majitel Zlatého míče nejlepšího fotbalisty Evropy 1962 Josef Masopust či střelec památné rozhodující penalty z mistrovství Evropy 1976 Antonín Panenka. Diváci budou mít možnost blahopřát společně s Nadací fotbalových internacionálů k osmdesátinám žijící fotbalové legendě Bohemians a členu Klubu ligových kanonýrů Jiřímu Peškovi.

ČTK

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..