Rubriky:

Národní liga

US Open

Živě

Most opouští trio fotbalistů, míří do druholigových Bohemians

9. srpna 2007 19:52 - PRAHA

Mostečtí fotbalisté i nadále pokračují v přeměně svého kádru. Severočeský celek opouští trojice Adam Brzezina, Petr Jendruščák a Martin Olejník, kteří míří na půlroční hostování do druholigového týmu Bohemians Praha. Informoval o tom mostecký sportovní ředitel Stanislav Salač na klubovém webu.

 

Aleš Suchánek

Vedení severočeského celku avizovalo, že s hráči pro podzim nepočítá. Pravý záložník Jendruščák se tak v letní pauze připravoval s Českými Budějovicemi, jenže kluby se nedohodly na podmínkách případného příchodu. Nakonec společně s Brzezinou a Olejníkem míří vypomoci druholigovému nováčkovi.

"Do kádru A-týmu Mostu se ani jeden z nich nevešel, a tak je lepší, aby hráli kvalitní soutěž. V zimě se ale k nám na přípravu vrátí," uvedl Salač. Zmíněné trio už za střížkovský klub nastoupilo v úvodním kole druhé ligy na hřišti Hlučína, kde hráči Bohemians prohráli vysoko 1:4.

ČTK

Časová osa: Národní liga

Filtr článků - Národní liga


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..