Rubriky:

Národní liga

Fotbalisté Slovácka chtějí pod novým trenérem Kalvodou do ligy

6. března 2008 14:27 - UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Pod vedením nového trenéra Leoše Kalvody, který po podzimu vystřídal odvolaného Pavla Maluru, se fotbalisté druholigového Slovácka chtějí vrátit do nejvyšší soutěže. Klub z Uherského Hradiště má po úvodní polovině ročníku velmi slibnou výchozí pozici, tabulku vede s náskokem jednoho bodu před Opavou.

 

Sport.cz

V zimní přestávce získalo Slovácko tři posily: do středu pole Jaromíra Grima z HFK Olomouc a Slováka Petera Gondu, který si zahrál první ligu v Příbrami, do útoku přišel průbojný Lukáš Matůš z Bohemians 1905. "Chceme hrát pěkný fotbal a pochopitelně hlavně postoupit zpět do ligy. Jarní část druhé ligy bude těžká, neboť uchazečů o postup je více," uvedl na dnešní tiskové konferenci nový kouč Kalvoda.

Slovácku se podařilo udržet třiadvacetiletého obránce Petra Kaspřáka, o kterého se intenzívně zajímal polský mistr Wisla Krakov. Tomáš Sloboda se po skončení hostování vrátil do Slovanu Bratislava.

V zimní přípravě se tým dost trápil v koncovce. "Dokážeme si vypracovat vyložené šance, chybí nám ale jistota v jejich proměňování. Věřím ale, že se situace ve druholigových zápasech v tomto směru zlepší," dodal Kalvoda. Do jarní části druhé ligy vstoupí jeho svěřenci v sobotu na stadionu devátého Sokolova.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..