Hradec Králové porazil v druhé lize Karvinou

Fotbalisté Hradce Králové porazili v nedělním utkání úvodního kola druhé ligy Karvinou 3:1. K prvnímu gólu jim pomohl protihráč Gill, další dvě branky Východočechů vstřelil v druhém poločase útočník Černý.

Karviná přitom začala lépe a prvních deset minut měla více ze hry. Od 20. minuty ale Hradečtí převzali iniciativu a krátce před poločasem se díky vlastnímu gólu obránce Gilla dostali do vedení.

Druhá půle začala pro domácí mužstvo nešťastně, ale vyrovnávací gól královéhradecké hráče nabudil a dvěma brankami Černého si zajistili tříbodový zisk.

Hradec Králové - Karviná 3:1 (1:0)
Branky: 67. a 75. Černý, 40. vlastní Gill - 49. Opic. Rozhodčí: Paták - Chytil, Gallo. ŽK: Juska, Miloslavljevič, Buryán, Rýdel, Blaha (všichni Karviná). ČK: 87. Fischer (Hradec Kr.). Diváci: 1945.
Hradec Králové: Lindr - Poděbradský (84. Přibyl), Wozniak, Chleboun, Kalousek - Svoboda, Vít (75. Němeček), Fischer, Rezek - Dvořák (88. Hašler), Černý. Trenér: Machala.
Karviná: Blaha - Hoffmann, Buryán, Gill, Juska - Macek, Dittrich (73. Jelič), Rýdel (82. Jursa), Miloslavljevič - Opic, Sourada (71. Richter). Trenér: Kalvoda.