Rubriky:

Národní liga

U fotbalistů Vítkovic skončil po páteční prohře trenér Grussmann

23. srpna 2008 10:02 - OSTRAVA

Vedení fotbalistů Vítkovic odvolalo po páteční domácí prohře 1:3 s Čáslaví trenéra Aloise Grussmanna. Ostravský tým nezískal ve čtyřech úvodních zápasech druhé ligy ani bod a v tabulce mu patří poslední místo. Mužstvo podle deníku Sport dočasně povede dosavadní asistent Karel Orel.

"Důvod odvolání je jednoznačný. Pokud nezískáte ze čtyř zápasů ani bod, něco udělat musíte," uvedl generální manažer klubu Lubomír Vlk. "Nejde pouze o to, že jsme počtvrté prohráli, ale především o výkon, který jsme předvedli. Když řeknu, že to byla ostuda, tak volím velice mírný výraz. Vinu nenese pouze trenér Grussmann, část odpovědnosti leží samozřejmě i na hráčích. V této chvíli jsme se však rozhodli pro trenérovo odvolání," dodal.

Kdo mužstvo po Grussmannovi převezme, zatím není jasné. Orlovo angažmá je pouze prozatímní. "Budeme se snažit vyřešit situaci do nejbližšího utkání v Sokolově. Jestli se nám to podaří, uvidíme," řekl Vlk. Zároveň vyloučil, že by znovu převzal trenérský post ve Vítkovicích on sám, jak to v minulosti učinil už několikrát.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Národní liga

Filtr článků - Národní liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..