Dukla vyhrála ve Vítkovicích 1:0 a v druholigové tabulce je třetí

Fotbalisté pražské Dukly zvítězili v pátečním zápase 15. kola druhé ligy ve Vítkovicích 1:0 a na třetím místě tabulky ztrácejí jen dva body na postupové příčky. Zápas rozhodl gól kanonýra Luďka Zelenky.

Až do 83. minuty, kdy Zelenka překonal výborně chytajícího brankáře Vítkovic Uvarenka, viděli diváci vyrovnané utkání. Domácí v prvním poločase díky důraznému napadání soupeře prakticky nepustili do žádné šance, jedinou výjimkou byla 35. minuta, kdy Uvarenko zlikvidoval střely Zelenky a Kulvajta.

Ostravský celek byl nejblíže gólu při dvou pokusech středopolaře Mikulenky, ten však branku Dukly v obou případech z 16 metrů přestřelil. Jediný gól tak rozhodl, že Pražané už pojedenácté za sebou neprohráli a zařadili se do hry o postup mezi elitu.

Druhá liga - 15. kolo:
Vítkovice - Dukla Praha 0:1 (0:0)
Branka: 83. Zelenka. Rozhodčí: Příhoda - Košec, Dobrovolný. ŽK: Křiva - Kolomazník, Svatonský, Macháček, Mikula. ČK: 83. Křiva. Diváci: 735.
Vítkovice: Uvarenko - Derych, Švestka, Doležal, Silveira - Hanák, Mikulenka, Křiva, Pulkert (87. Fromelius) - Plešek (56. Poznar), Diviš. Trenér: Palička.
Dukla: Svoboda - Mikula, Macháček, Novotný, Šmíd - Svatonský (87. Palša), Vorel, Kolomazník (88. Kučera), Malý - Zelenka, Kulvajt (46. Hanus). Trenér: Bittengel.