Rubriky:

Národní liga

Hradec Králové se chce vrátit do popředí druhé ligy

5. března 2009 14:47 - HRADEC KRÁLOVÉ

Do popředí druholigové tabulky by se chtěli vrátit fotbalisté Hradce Králové, kterým po podzimu patří deváté místo. Do jarních odvet vstoupí Východočeši nedělním utkáním s Opavou, které bylo kvůli obavám z možných výtržností fanoušků hostujícího mužstva zařazeno mezi rizikové.

Podle generálního ředitele královéhradeckého klubu Richarda Jukla nebyl na podzim herní projev týmu nejhorší, výsledky ale přinesly zklamání. "Jaro chceme odehrát v co nejlepším světle a nalákat fanoušky do ochozů," řekl ve čtvrtek Jukl novinářům. "Doufám, že v utkání s Opavou vykročíme tou správnou nohou," doplnil kapitán Radim Wozniak.

Hradečtí odehráli 12 přípravných zápasů, prohráli jen třikrát. "Nejlepší utkání jsme sehráli již na přírodní trávě s Brnem s výsledkem 3:3. Na jarní sezonu jsem dobře připraveni, pokud do ní vstoupíme dobře, budeme hrát v popředí tabulky," uvedl trenér Oldřich Machala. Na postupové pozice Hradec po podzimu ztrácí deset bodů.

Novými či staronovými tvářemi v mužstvu jsou Ján Nemček, Vlastimil Karal, Michal Mácha, Radek Bukač, Tomáš Groh a Martin Kasálek. V Jablonci bude naopak hostovat Pavel Černý, Jiří Vít zamířil do Čáslavi a Ivo Svoboda si hledá nové angažmá.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Národní liga

Filtr článků - Národní liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..