Fotbalisté Vítkovic remizovali v druhé lize s oslabenou Karvinou

OSTRAVA

Fotbalisté Vítkovic a Karviné si v dnešní předehrávce 24. kola druhé ligy rozdělili body po remíze 3:3. Karviná se tak udržela na devátém místě tabulky, Vítkovice jsou kvůli horšímu rozdílu skóre těsně za ní.

Karviná byla fotbalovější, před její pokutové území se Vítkovičtí dostávali pouze při standardních situacích. Hosté ale doplatili na Slončíkovo vyloučení z 37. minuty: krátce nato vyrovnal domácí Diviš na 2:2 a na další karvinský gól dokázal šest minut před koncem odpovědět svou druhou trefou v utkání Motyčka.

Předehrávka 24. kola druhé fotbalové ligy
Vítkovice - Karviná 3:3 (2:2)
Branky: 17. a 84. Motyčka, 41. Diviš - 28. Pavlík, 31. Slončík, 65. Milosavljev. Rozhodčí: Mikel - Tacina, Marek. ŽK: Švehla, Mikulenka - Mišinský, Ficek. ČK: 37. Slončík. Diváci: 1220.
Vítkovice: Vaclík - Švehla (76. Kuchař), Švestka, Cverna, Čáp - Mach, Motyčka, Mikulenka, Lattmann (67. Křiva) - Prohászka, Diviš. Trenér: Palička.
Karviná: Pillar - Hoffmann, Čeman, Buryán, Staš - Ficek, Slončík, Pavlík, Milosavljev (78. Sourada) - Opic, Mišinský. Trenér: Kalvoda.