Kotal s fotbalisty Hradce neprohrál ani ve Vítkovicích

I v šestém utkání po příchodu trenéra Václava Kotala fotbalisté Hradce Králové ve druhé lize bodovali. V předehrávce 26. kola v pátek remizovali 0:0 na hřišti Vítkovic, které získaly už sedmibodový náskok na sestupové pozice.

Oba týmy se prezentovaly opatrnou hrou, která se odbývala hlavně ve středu hřiště. Šancí bylo na obou stranách minimum. V 15. minutě po standardní situaci hlavičkoval Motyčka, ale gólman Lindr jeho pokus zneškodnil. Po chybě Máchy měli možnost otevřít skóre i domácí, Silveira šel sám na branku, ale vystřelil nad. Druhý poločas se nesl v podobném duchu.