Vítkovice neporazily ani Čáslav, i když vedly

OSTRAVA

Ani na šestý pokus nedokázali fotbalisté Vítkovic ve druhé lize zvítězit a po páteční porážce 1:2 s Čáslaví zůstávají v tabulce poslední.

Svěřenci Vlastimila Paličky, kteří dosud bodovali jen díky domácí bezbrankové remíze s Opavou, začali zápas lépe a ve 34. minutě šli do vedení. Motyčkovu střelu tečoval Haniak a vlastním gólem otevřel skóre.

Hosté však dokázali ve druhém poločase nepříznivý stav otočit. Čáslav po inkasované brance zpřesnila hru a v 65. minutě se dočkala vyrovnání. Vaškem vyražený míč poslal do sítě snadno Kotyza.

Vítězství zařídil Zenitu o pár minut později Okleštěk, ke kterému se dostal centrovaný míč přizvednutý domácím obráncem. Čáslav bodovala poprvé v sezoně venku.

6. kolo druhé fotbalové ligy:
Vítkovice - Čáslav 1:2 (1:0)
Branky: 34. vlastní Haniak - 65. Kotyza, 73. Okleštěk. Rozhodčí: Mojžíš - Marek, Adámková. ŽK: Krása, Cverna, Švestka, Motyčka (všichni Vítkovice). Diváci: 410.
Vítkovice: Vaško - Reinberk, Švestka, Cverna, Krása - Mach, Mikulenka (72. Plešek), Motyčka, Lacina (46. Klimek) - Hesek, Sládek (73. Hritz). Trenér: Palička.
Čáslav: Valeš - Kotrba, Ricka, Brezinský, Nitrianský - Kotyza, Vlasko, Haniak (58. Dobal), Okleštěk (76. Brunclík) - Fikejz, Markovič (46. Holub). Trenér: Bičovský.