Ústí nad Labem poprvé v druhé lize ztratilo body

Fotbalisté Ústí nad Labem poprvé v této sezóně druhé ligy ztratili body. V sobotním utkání 7. kola remizovali Severočeši v Třinci 1:1, o výhru lídra tabulky připravil čtyři minuty před koncem Nigerijec Onuchukwu. Ústečtí přesto nadále vedou tabulku, druhý dosud neporažený tým soutěže Sokolov na ně po páteční výhře 3:0 na hřišti Dukly Praha ztrácí čtyři body.

V Třinci se odehrál zápas dvou odlišných poločasů. V tom prvním měli herně navrch hosté a ve 39. minutě je poslal do vedení Karlík, který hlavičkou z hranice malého vápna proměnil v gól Benčíkův přímý kop.

Domácím pomohl příchod Eismanna po necelé hodině hry a nigerijské posily Onuchukwua, který se dostal na hřiště zhruba deset minut po něm. Spolupráce těchto dvou hráčů znamenala nakonec dělbu bodů. Ochunukwu si krátce před koncem naběhl na Eismannův centr a hlavou vyrovnal.

Třinec - Ústí nad Labem 1:1 (0:1)
Branky: 86. Onuchukwu - 39. Karlík. Rozhodčí: Kocián - Marek, Kubáň. ŽK: Franc (Ústí). Diváci: 1438.
Třinec: Lipčák - Lisický, Chlebek, Kuděla, Bednarek - Malíř (56. Eismann), Hanus (46. Ceplák), Hupka, Joukl - Matůš (67. Onuchukwu), Szmek. Trenér: Neček.
Ústí nad Labem: R. Novák - Pimpara, Džuban, Valenta, Dvořák - Franc (73. Volek), Zachariáš, Martykán, Benčík - Karlík, Jindráček (46. Veverka). Trenér: Habanec.
Hlučín - Vlašim 0:0
Rozhodčí: Makovička - Tacina, Santarius. ŽK: Hrtánek, Zelinka, Koubek - Kalabiška. Diváci: 687.
Hlučín: Kosmál - Dohnálek, Švrček, Čelůstka, Juřátek - Žižka (84. Štýbar), Hrtánek, Javorek, Sokol (75. Zelinka) - Honka (46. Koubek), Prokeš. Trenér: Hajný.
Vlašim: Toma - Vebr, M. Nešpor, Kropík, D. Nešpor - Borák (90. Brožík), Křeček, Pokorný, Průcha (68. Švamberg) - Bálek, Kalabiška (90. Veselý). Trenér: Nádvorník.
Most - Sparta Praha B 4:0 (2:0)
Branky: 21. a 82. Boutasgount, 45. Hora, 58. Oboya. Rozhodčí: K. Hrubeš - Moudrý, Urban. ŽK: Frnoch (Most). Diváci: 660.
Most: Paleček - Knakal, Běloušek, Lafrance, Sigmund - Frnoch (78. Štumpf), Hofmann, Boutasgount, Rosendo - Hora (87. Surville), Oboya (63. Franěk). Trenér: Aňon.
Sparta B: Švenger - Valíček (46. Putz), Hejda, Kušút (70. Belaid), Krob - Glaser, Folprecht, Droppa, Divíšek - J. Kadlec, Třešňák. Trenér: Svoboda.