Fotbalisté Vítkovic jsou ve druhé lize stále bez výhry

Fotbalisté Vítkovic ve druhé lize stále čekají na první vítězství. V sedmém kole prohráli na hřišti Hradce Králové 0:1 a se ziskem jediného bodu jsou na posledním místě tabulky.

První poločas se odehrával plně v režii domácího týmu, navzdory převaze se však Hradečtí neprosadili. Na gól se čekalo až do 77. minuty, kdy chyboval vítkovický brankář Vaclík a Hochmeister vstřelil jedinou branku utkání.

7. kolo druhé fotbalové ligy:
Hradec Králové - Vítkovice 1:0 (0:0)
Branka: 77. Hochmeister. Rozhodčí: Kovařík - Čecháček, Peřina. ŽK: Sládek (Vítkovice). Diváci: 1740.
Hradec Králové: Lindr - Kasálek, Chleboun, Karal - Poděbradský (86. Přibyl), Pilař, Hochmeister, Fischer, Rezek - Černý (50. Dvořák), Dorotík (71. Janoušek). Trenér: Kotal.
Vítkovice: Vaclík - Krása (82. Sládek), Klimek (73. Jungmann), Krejčíř, Cverna - Švestka, Motyčka, Hritz (60. Hesek), Reinberk - Mikulenka, Mach. Trenér: Palička.
Čáslav - Opava 2:1 (0:1)
Branky: 60. Markovič z pen., 65. Fikejz - 14. Půda z pen. Rozhodčí: Franěk - Moláček, Koval. ŽK: Fikejz, Kotrba, Ricka - Zapletal. ČK: 68. Zapletal. Diváci: 533.
Čáslav: Valeš - Kotrba, Ricka, J. Vít, Kunášek (46. Nitrianský) - Kotyza, Dobal, Vlasko (76. Brunclík), Okleštěk - Holub (59. Markovič), Fikejz. Trenér: Bičovský.
Opava: O. Novák - Kiša (77. Halaška), Cigánek, Uvíra, Čáp - Partyš, Nepožitek, Wirth, Zapletal - Přecechtěl (76. Neubert), Půda (55. Schaffartzik). Trenér: Látal.