Rubriky:

Národní liga

Mostecký kouč Pulpit: V sestavě musíme experimentovat

15. března 2010 10:23

Až ve druhém jarním kole se poprvé na jaře představili fotbalisté Mostu, kteří měli první zápas na Žižkově odložený. Nový trenér Severočechů Martin Pulpit si přál zahájit své angažmá v klubu vítězstvím, ale jeho svěřenci jen remizovali s Karvinou 0:0. „Musíme experimentovat v sestavě,“ posteskl si Pulpit po debutu na mostecké lavičce.

 

FC Viktoria Plzeň

Jak jste spokojen s úvodním vystoupením?

Karviná si vypracovala více gólových šancí. Už v prvních patnácti minutách mohla utkání rozhodnout. Podržel nás brankář Paleček. Záložní řada soupeře dominovala ve středu pole a přehrávala náš tým. V tom byl rozdíl ve výkonu obou mužstev.

Co vám první utkání ještě naznačilo?

Náš výkon je ovlivněný zraněními. Bohužel chybí krajní záložník Andrei da Silva. Laborují i Hofmann, Oboya, Schut, Štumpf i Boutasgount. Jedinák je v trestu za neoprávněný podzimní start. Ve středové řadě musíme hodně experimentovat a vycházet z toho, jací hráči jsou k dispozici.

Jak to vypadá s Keňanem Patrickem Oboyou?

Začal s námi zimní přípravu a pak chtěl odejít na zahraniční angažmá. Neuvědomil si, že má v Mostě platnou smlouvu. Trochu trucoval a netrénoval. Nakonec se vrátil do přípravy, ale sužují ho problémy se svaly.

V příštím kole vás čeká duel na hřišti vedoucího Ústí nad Labem. Jak se chystáte?

Musíme pracovat se stávajícím kádrem a věříme v postupný návrat zraněných hráčů. Každý zápas je pro nás prestižní. Ústí jsem viděl při jeho duelu s Opavo. Doufám, že se dobře připravíme na ústecké standardní situace.

Jaké jsou ambice Mostu v soutěži?

Chtěli bychom se posunout z dolní části tabulky k pátému, šestému místu. Myslím, že je to v silách mužstva.

                                        
eš, Právo

Zrušit


Časová osa: Národní liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..