Fotbalisté pražské Dukly zdolali Karvinou 3:1 a vedou o šest bodů

Fotbalisté pražské Dukly porazili v 18. kole druhé ligy Karvinou 3:1 a v čele tabulky mají šestibodový náskok. První jarní gól inkasoval brankář Filip Rada až v poslední minutě od Knötiga.

První šanci měl v 13. minutě hostující Motyčka, jeho střelu k tyči vyrazil Rada na roh. Po půlhodině hry kopala roh i Dukla a míč se dostal až na zadní tyč ke Svatonskému, jenž z bezprostřední blízkosti skóroval. Vzápětí mohl tentýž hráč přidat další gól, tentokrát ale jeho hlavička mířila nad břevno.

Krátce po změně stran Berger nacentroval na malé vápno, kde se mezi obránci prosadil Chigou a hlavou zvýšil na 2:0. V 67. minutě se při ojedinělé akci Karviné vytáhl Rada, když vyrazil Radzinevičiusovu nebezpečnou střelu.

Sedm minut před koncem zastavila karvinská obrana Jirouše faulem, míč si na značku pokutového kopu postavil Pavel Hašek a nezaváhal. V poslední minutě se podařilo snížit Knötigovi, který z malého vápna prostřelil Radu a stal se tak prvním hráčem, jenž na jaře proti Dukle skóroval.