Národní liga

Dukla zdolala Vlašim a udělala další krok k postupu do první ligy

13. května 2011 20:27 - PRAHA

Fotbalisté pražské Dukly udělali další krok k postupu do nejvyšší soutěže. Na svém stadionu dnes gólem Daniho Chigoua ze závěru prvního poločasu porazili Vlašim 1:0 a čtyři kola před koncem druhé ligy mají desetibodový náskok před třetí Jihlavou.

Po výhrách nad Varnsdorfem a Znojmem zlomili Pražané také odpor nebezpečné Vlašimi. Dukla sice měla v prvním poločase převahu, ale k ohrožení Frydrychovy branky se dostávala jen sporadicky.

Pomohl jí až šťastný gól z 45. minuty. Svatonský zachránil už téměř ztracený míč na autové čáře a poslal ho před branku, jeho centr prošel Frydrychovi mezi nohama a na zadní tyči číhající kamerunský kanonýr Chigou vsítil jedinou branku utkání.

Druhý poločas už žádný vážnější vzruch před oběma brankami nepřinesl. Dukla svůj jednobrankový náskok v poklidu ubránila.

Časová osa: Národní liga