Rubriky:

Národní liga

VIDEO: Vítej, sestupe! Bohemka po návratu do Ďolíčku trhla rekord v prodeji permanentek

26. června 2012 13:11 - Praha

Klokani jsou světovou raritou. Sestoupili z první do druhé ligy, což ovšem jejich fanoušci přivítali. Zvláště poté, co se vedení Bohemians 1905 podařilo zrušit podnájem v Edenu a vrátit fotbalisty domů do Ďolíčku. Nadšení příznivců je nelíčené, což dokládá prodej permanentek na novou sezónu. Začal v pondělí a hned první den si ji pořídilo 298 lidí. To je rekord v novodobé historii klubu.

 

Petr Horník, Právo

Ať radši sestoupíme, jen ať se vrátíme z Edenu domů do Ďolíčku. Tak a podobně argumentovali fanoušci Bohemky, když jejich tým nabral sestupový trend. Nakonec do druhé ligy opravdu zahučel – a příznivci zelenobílých barev to uvítali s nadšením. Už teď je jisté, že první druholigový duel po návratu do Ďolíčku svou atmosférou předčí drtivou většinu utkání v Gambrinus lize.

Od roku 2005, kdy se začala psát novodobá historie Bohemians 1905, se nikdy za jediný den neprodalo tolik permanentek. Po pondělku ji má již 298 lidí. O Bohemku je opět zájem, i když je druholigová...

Prodej začal před 13. hodinou ve VIP místnosti na stadiónu a hned se před ní vytvořila fronta zájemců. „Mě nefoťte, manželka neví, že jsem tady. Utekl jsem z práce. Mám odpolední. Vzal jsem si volno," hlásili příznivci pro klubové stránky.

„Prodalo se přesně 298 permanentek. Jedná se o absolutní historický rekord v počtu prodaných permanentek za jediný den," liboval si Jiří Bořík, který má prodej permanentních vstupenek do Ďolíčku na starosti.

Fronta se nezmenšovala ani před blížícím se koncem prodeje v sedm hodin. Poslední nový permanentkář odcházel s kartičkou v půl osmé. Prodej teď samozřejmě pokračuje i v dalších dnech.

V úterý odpoledne akce pro děti

V úterý 26. června od 17:00 zpestří léto v Ďolíčku regionální kolo projektu Talent La Sophia, kterého se účastní Tomáš Ujfaluši, Kamil Čontofalský, Martin Latka a Yvetta Blanarovičová.

Občanské sdružení La Sophia, jehož zakladatelkou a předsedkyní správní rady je právě Yvetta Blanarovičová, letos pořádá již 4. ročník této mezinárodní soutěže. Projekt si klade za cíl poskytnout sportovně nadaným dětem z dětských domovů a sociálně znevýhodněných rodin možnost rozvíjet svůj talent, poskytnout jim kvalitní vzdělání v tomto oboru a připravit jim tak co nejlepší start do budoucího samostatného života.

V tomto roce došlo k rozšíření aktivit La Sophia právě o podporu sportovně nadaných dětí z dětských domovů a sociálně znevýhodněných rodin s letošní specializací na fotbal.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Národní liga

Filtr článků - Národní liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..