Rubriky:

Národní liga

Karvinský fotbalista Besta se porval se spoluhráčem Palečkem

10. srpna 2012 10:26 - Karviná

Fotbalový útočník Aleš Besta, známý z působení ve Slavii Praha nebo Brně, má na svém kontě další vroubek. Podle dnešního vydání Karvinského deníku se devětadvacetiletý hráč druholigové Karviné popral ve dni osobního volna se spoluhráčem Lukášem Palečkem, kterému podle nepotvrzených zpráv zlomil čelist.

Incident se odehrál minulý týden ještě před úvodním soutěžním zápasem s Pardubicemi, v němž zdravotně indisponovaného Palečka musel nahradit Matej Rakovan.

"To se nemělo stát, Lukášovi se samozřejmě moc omlouvám, omluvil jsem se už i klukům v kabině a vedení klubu. Přehnal jsem to," uvedl někdejší ligový útočník a bývalý mládežnický reprezentant pro Karvinský deník. Klub Bestu, který v létě přišel ze Zlína, potrestal podmínečným vyloučením z kádru a finanční pokutou.

Kontroverzní fotbalista měl s kázní nejeden problém už v minulosti. Před třemi lety ho Brno propustilo ze svých služeb bezprostředně poté, co měl Besta na tréninku fyzický incident se spoluhráčem Markem Střešníkem a koučem Petrem Uličným.

Právě v brněnském dresu v dubnu 2008 zase v utkání s Ostravou loktem praštil Radima Řezníka, který musel být s otřesem mozku převezen do nemocnice.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Národní liga

Filtr článků - Národní liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..