Rubriky:

Národní liga

Horník po třech měsících skončil ve střížkovských Bohemians Praha

3. dubna 2013 17:00 - Praha

Funkcionář Ivan Horník, jedna z hlavních postav dosud největší korupční aféry v českém fotbale, už není sportovním manažerem druholigových Bohemians Praha. Podle serveru Aktuálně.cz ve střížkovském klubu po třech měsících skončil.

 

Profimedia.cz

"Ivan už u nás nepracuje. Vlastně ani nevím, proč odešel. Asi jsou ty tlaky na něj příliš velké," prohlásil šéf Bohemians Praha Karel Kapr.

Horník přišel do Bohemians na začátku ledna, v posledních dnech už ale nebyl s klubem v kontaktu. "Dva týdny mi nebral telefon, nechápu proč. Skryl se do nějaké své ulity. Nikdo mu tady nic neudělal, on nikomu v podstatě taky ne. Budeme to muset zvládnout bez něj," řekl Kapr.

Horník se stal jako sportovní ředitel Viktorie Žižkov před osmi lety symbolem velké korupční aféry. Po vyšetřování v roce 2006 dostal sedmiměsíční podmíněný trest s odkladem na pět let, pokutu 900 tisíc korun a také desetiletý zákaz činnosti ve fotbale.

Soud mu na začátku minulého roku zbytek trestu prominul a kontroverzní funkcionář se do fotbalu vrátil. Působil v třetiligovém Chomutově, kde ale na podzim podobně jako na Střížkově brzy skončil.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Národní liga

Filtr článků - Národní liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..