Karviná - Hradec 2:1Hradec se ani ve druhém kole výhry nedočkal, to Karviná je stoprocentní

Karviná

Fotbalisté Karviné zvítězili i v druhém kole druhé ligy a po výhře 2:1 nad Hradcem Králové jim patří třetí místo za dalšími stoprocentně úspěšnými celky Českých Budějovic a Sokolova. Naopak Hradec po sestupu z nejvyšší soutěže ještě nevyhrál a s jedním bodem je v tabulce až desátý.

Hradecký kapitán Radek Hochmeister

Karvinští vedli od 10. minuty, kdy se Hottek z 21 metrů parádně trefil do pravého růžku Lindrovy branky. Hradec dokázal zanedlouho vyrovnat, Malinský po chybě obrany obešel tři protihráče a překonal gólmana Palečka. Domácí se ale dál hnali do útoku, fanouškům předváděli pohledné akce a v 36. minutě po rohovém kopu vsítil vítězný gól hlavou stoper Jovanovič.

V druhé půli tempo v důsledku značného vedra opadlo, ale Hradec hrál bez potrestaného Rolka rozpačitě a k bodovému zisku měl daleko. Naopak domácí mužstvo mohlo výhru pojistit, ale Vladavič ani střídající Svatonský velké šance nevyužili.

2. kolo druhé fotbalové ligy:
Karviná - Hradec Králové 2:1 (2:1)
Branky: 10. Hottek, 36. Jovanovič - 25. Malinský. Rozhodčí: Adámková - Černý, Kubr. ŽK: Hottek, Hoffmann - Hochmeister, Shejbal, Kučera. Diváci: 1688.
Karviná: Paleček - Hoffmann, Mikula, Jovanovič, Knötig - Vaněk (79. Gonda), Hottek - Ciku (68. Svatonský), Vladavič, Eismann - Mišinský (73. Pavelka). Trenér: Mazura.
Hradec Králové: Lindr - Poděbradský, Plašil, Hochmeister, Zelený - Kraják (75. Shejbal), Šisler, Kučera, Malinský (67. Voltr) - Kopáč, Kulič (58. Zec). Trenér: Prokopec.