Hradec - Sokolov 2:0Hradec zdolal Sokolov. Žižkov i v devíti dokázal uhrát v Mostě bod

Hradec Králové/Most

Fotbalisté Hradce Králové porazili v nedělním utkání 7. kola Národní ligy doma Sokolov 2:0. Viktoria Žižkov dohrávala zápas v Mostě bez dvou vyloučených hráčů, přesto dokázala vybojovat bod za remízu 2:2.

Hradečtí fotbalisté šli proti Sokolovu do vedení v 32. minutě, kdy Šisler proměnil pokutový kop. Na druhou trefu si pak domácí diváci museli počkat až do 78. minuty. Tříbodový zisk pojistil Východočechům Vaněček. Votroci jsou v tabulce aktuálně čtvrtí s jednobodovou ztrátou na vedoucí Frýdek-Místek.

Žižkov byl v Mostě blízko výhry. Po dvou trefách Voltra dvakrát vedl, Baník ale pokaždé zásluhou Procházky odpověděl. Viktoria dohrávala utkání v devíti. Po dvou žlutých kartách putovali předčasně pod sprchy v 79. minutě Súkenník a v nastaveném čase Podrazký.

Fotbalová národní liga - 7. kolo:
Hradec Králové - Sokolov 2:0 (1:0)
Branky: 32. Šisler z pen., 78. Vaněček. Rozhodčí: Marek, Hájek, Pilný. ŽK: Vrtělka (Sokolov). ČK: 80. Vrtělka. Diváci: 1880.
Hradec: Lindr - Plašil, Šisler, Rolko, Poděbradský - Malinský (63. Shejbal), Janoušek (63. Hochmeister), Kučera, Zelený - Kulič (80. Zec), Vaněček. Trenér: Prokopec.
Sokolov: Dvořák I - Blažek (67. Šamánek), Vondráček, Dřížďal (74. Machek), Hofmann - Vrtělka, Kobylík, Hrubý, Čada, Dvořák II - Jurdík. Trenér: Jindra.
Baník Most - Viktoria Žižkov 2:2 (1:1)
Branky: 40. a 58. Jiří Procházka - 22. a 49. Voltr. Rozhodčí: Kalenda - Vlasjuk, Vaňkát. ŽK: Charuza, Nečas, Vojta, Rosendo - Súkenník, Podrazký, Paprčiak, Zapalač. ČK: 79. Súkenník, 90.+3 Podrazký. Diváci: 892.
Most: Belaň - Nguyen, Charuza, Běloušek, Řehák (27. Ježdík) - Nečas (80. Duchnič), Jan Procházka, Rosendo, Šlapák - Surynek (54. Vojta), Jiří Procházka. Trenér: Chaloupka.
Žižkov: Boháč - Houžvička, Šťastný, Hejný, Bartošák - Bartl (75. Mareš), Podrazký, Súkenník, Zapalač - Červenka (65. Dressler), Voltr (83. Paprčiak). Trenér: Trpišovský.