Varnsdorf - Sokolov 1:1Varnsdorf se na druhé místo nevrátil

Varnsdorf

Fotbalisté Varnsdorfu pouze remizovali v dohrávce 21. kola druhé ligy se Sokolovem 1:1. Severočeši tak nevyužili šanci vrátit se na druhé místo tabulky a momentálně jsou třetí se ztrátou sedmi bodů na Olomouc a jednoho bodu na Zlín.

Favorizovaný Varnsdorf začal lépe a v osmnácté minutě otevřel skóre. Dlouhý centr zpracoval ve vápně Kvída a povedenými nůžkami překonal Belaně. Jenže dvě minuty po pauze se po závaru prosadil hostující Kratochvíl a zařídil dělbu bodů.

21. kolo druhé fotbalové ligy:
Varnsdorf - Sokolov 1:1 (1:0)
Branky: 18. Kvída - 47. Kratochvíl. Rozhodčí: Nenadál - Urbam, Štěrba. ŽK: Jurča - Kosak, Belaň, Hofmann. Diváci: 785.
Varnsdorf: Porcal - Kvída, Zieris, Zbrožek, Tvaroha - Rudnytskyy (65. Dordič), Janoušek (11. Ďurděvič), Kotiš (74. Martan), Daníček, Breite - Jurča. Trenér: Frťala.
Sokolov: Belaň - Urma, Vondráček, Hofmann, Blažek - Machek, Kratochvíl (68. Dvořák), Čada, Kosak (78. Dřížďal) - Přeučil, Pouček (84. Šamánek). Trenér: Šmejkal.