Ústí - Vlašim 3:0Fotbalisté Vlašimi dál čekají na výhru, neuspěli ani v Ústí

Fotbalisté Ústí nad Labem porazili v pátém kole druhé ligy Vlašim 3:0 a v tabulce bodově srovnali krok s třetí Karvinou. Středočeský celek dál čeká na vítězství a patří mu třinácté místo.

Domácí se bleskově dostali do vedení, ve třetí minutě se lobem z hranice vápna prosadil Smola. Ústeckou převahu pak po půlhodině hry zúročil druhým gólem hlavičkující Zeman a v druhém poločase pojistila výhru ještě Martykánova dělovka.

Fotbalová národní liga - 5. kolo:
Ústí nad Labem - Vlašim 3:0 (2:0)
Branky: 3. Smola, 36. Zeman, 60. Martykán. Rozhodčí: Pechanec - Fišer, Vlček. ŽK: Miskovič, Martykán - Reiter, Vebr, Jícha. Diváci: 1185.
Ústí nad Labem: Zacharda - M. Zeman, Zukič, L. Vaněk, Šnirc - Martykán - Eliáš (70. Hyčka), Králík (61. J. Peterka), Miskovič, F. Novotný (87. Leibl) - Smola. Trenér: Němec.
Vlašim: Budínský - M. Nový, Štochl, Breda, Vondra - Tarczal - Reiter, Hronek (8. Matějka), M. Hašek (46. Vebr), Kučera - Nečas (46. Jícha). Trenér: Petržela.