Znojmo - Hradec 2:1Znojmo uspělo v předehrávce a znovu vede

Znojmo

Fotbalisté Znojma v domácí předehrávce 6. kola druhé ligy zdolali Hradec Králové 2:1 a vrátili se do čela tabulky. Po pěti odehraných zápasech mají dvoubodový náskok na Karvinou a Sokolov.

Všechny tři branky padly ve Znojmě už v prvních 21 minutách. Na vedoucí trefu hostujícího Pázlera dokázali rychle zareagovat Okleštěk a Nepožitek, kteří skóre otočili. Ve druhém poločase mohli "Votroci" vyrovnat, ale domácí v 86. minutě zachránila tyč a následný dobrý zákrok brankáře Veselého.

Znojemští vyhráli čtvrté z pěti utkání Fotbalové národní ligy, naopak účastník minulé sezony nejvyšší soutěže Hradec Králové utrpěl první druholigovou porážku.

Druhá fotbalová liga - 6. kolo:
1. SC Znojmo - FC Hradec Králové 2:1 (2:1)
Branky: 17. Okleštěk, 21. Nepožitek - 14. Pázler. Rozhodčí: Hrubeš - Moláček, Antoníček. ŽK: Njire - Vaněček, Pázler. Diváci: 1712.
Znojmo: Veselý - Mezlík, Cihlář, Odehnal, Helísek - Šumbera, Nepožitek, Okleštěk (90+2 Lapeš), Njire (83. Stáňa) - Žondra, Šamánek (63. Ledecký). Trenéři: Kučera a Uličný
Hradec Králové: Ottmar - Holeš, Nosek, Krmaš, Plašil - Vlkanova, Janoušek (68. Malinský), Súkenník (73. Trubač) - Černý (84. Zorvan), Vaněček, Pázler. Trenéři: Frimmel a Pilný