Znojmo - Budějovice 3:1Znojmo porazilo Budějovice a vede druhou ligu o šest bodů

Znojmo

Fotbalisté vedoucího celku druhé ligy Znojma porazili v předehrávce 13. kola České Budějovice 3:1 a zvýšili náskok před druhým Ústím nad Labem na šest bodů. Domácí zvítězili počtvrté za sebou, naopak Jihočeši čekají na tři body už devět kol.

Po nerozhodném poločase, ve kterém na Mezlíkovu úvodní branku odpověděl českobudějovický Jurdík, šli po přestávce opět do vedení domácí. Krátce po rozehrání se trefil Šumbera a na další šance se poté dlouho čekalo.

Až po hodině hry znojemský brankář Veselý vychytal Hájovského a po něm neuspěl ani Hála. Definitivně o výsledku rozhodl třetí brankou Znojma v 67. minutě Stáňa.

13. kolo druhé fotbalové ligy:
Znojmo - České Budějovice 3:1 (1:1)
Branky: 14. Mezlík, 46. Šumbera, 67. Stáňa - 30. Jurdík. Rozhodčí: Marek - Pelikán, Caletka. ŽK: Odehnal - Hála, Novák, Hájovský, Linhart. Diváci: 1507.
Znojmo: Veselý - Mezlík, Cihlář, Odehnal, Helísek - Šumbera, Nepožitek, Okleštěk (66. Njire), Stáňa (80. Šamánek) - Žondra, Ledecký (89. Lapeš). Trenér: Uličný.
Č. Budějovice: Křížek - Novák, Hájovský, Funda, Karafiát, Vaněk - Benát, Hála, Wermke (78. Pešek) - Jurdík, Linhart. Trenéři: Horejš a Švantner.