Opava - Karviná 1:1Karviná přišla v Opavě pět minut před koncem o výhru

Fotbalisté Karviné v 19. kole druhé ligy neudrželi v Opavě těsný náskok a po brance z 85. minuty ve slezském derby remizovali 1:1. Svěřenci Jozefa Webera v tabulce ztrácejí ze druhého místa čtyři body na vedoucí Znojmo, které má zápas k dobru.

Karviná začala výborně a už v šesté minutě Moravec potrestal chybu domácí obrany přehozením brankáře Vaška. Obě mužstva pak neproměnila řadu slibných šancí. Ze závěrečného tlaku Opava vyrovnala, když střídající Janetzký zužitkoval Mrázkův přízemní centr.

19. kolo druhé fotbalové ligy:
SFC Opava - MFK Karviná 1:1 (0:1)
Branky: 85. Janetzký - 6. Moravec. Rozhodčí: Jech - Pelikán, Dobrovolný. ŽK: Grussmann - Sedlák, Hošek, Dreksa. Diváci: 1653.
Opava: Vašek - Zdeněk Pospěch, Simerský, Dvorník (73. Jurečka), Hrabina - Grussmann (81. Janetzký), Jursa, Schaffartzik - Mozol (81. Přichystal) - Kuzmanovič, Mrázek. Trenér: Baránek.
Karviná: Pindroch - Janečka, Hošek, Dreksa, Eismann - Budínský, Sedlák - Puchel (89. Duda), Moravec, Puri (46. Glaser) - Zbyněk Pospěch (62. Urgela). Trenér: Weber.