Rubriky:

Národní liga

Další Škorpilův bonmot: Přijeli ho vyfotit a přitom ho zabili

30. května 2016 10:45 - Hradec Králové

Je pověstný bonmoty, na tváři mu většinou hraje úsměv. Ten však Ladislav Škorpil na jaře na několik týdnů schoval. V hradecké nemocnici se 70letá trenérská legenda sbírala z kuriózního střetu s fotbalovým záložníkem Votroků Danielem Trubačem.

 

Profimedia.cz

Co přesně se odehrálo? Kouč áčka Bohuslav Pilný odjel na tři dny do Prahy na studium nejvyšší trenérské licence. A požádal Škorpila, aby dohlédl na mužstvo. V závěru jednoho z tréninků chtěl hlavního klubového skauta vyfotit člen marketingového oddělení.

„Dvakrát zmáčkl spoušť. Byly to poslední dvě fotky, kdy jsem byl zdravý," popisuje Škorpil. V tu chvíli do něj v plné rychlosti narazil zezadu Trubač. Zabrán do hry ho přehlédl. „Nabral mě jako na vidle," podotýká Škorpil. Následky pádu? Zlomenina na pánevní, stydké i křížové kosti!

„Osm dnů jsem strávil na oddělení, kam helikoptéry vozí těžce zraněné. Ale mohl jsem dopadnout hůř," říká Škorpil, který se do dvou měsíců plně zotavil.

Hradecký primátor se prý nechal slyšet, že pokud by scénku někdo natočil, byla by ozdobou silvestrovských kuriozit. „A já vymyslel její název: Přijeli ho vyfotit a přitom ho zabili," dodává Škorpil, dlouholetý člen městského zastupitelstva.

neu, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: Národní liga

Filtr článků - Národní liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..