Žižkov - Znojmo 1:0Žižkov ukončil Znojmu pětizápasovou sérii bez porážky

Fotbalisté Žižkova porazili v 10. kole druhé ligy Znojmo 1:0. O výhře domácích rozhodl v 16. minutě Michal Pavlata a Viktoria tak po dvou zápasech dokázala naplno bodovat. Jihomoravský celek naopak našel přemožitele po pěti utkáních.

Znojmo před dnešním duelem naposledy prohrálo na konci srpna a během úspěšné série si pak připsalo tři vítězství a dvě remízy. Žižkov se dočkal tříbodového zisku po dvou kolech a na domácím hřišti udržel neporazitelnost i v pátém utkání v sezóně.

Ve druhém dnešním utkání vyhrála Vlašim ve Varnsdorfu 1:0 a připravila soupeři třetí porážku za sebou. Jedinou branku vstřelil v 75. minutě z penalty Vyhnal, oba celky navíc dohrávaly v deseti po vyloučení domácího Kozmy a hostujícího Piška.

10. kolo druhé fotbalové ligy
Viktoria Žižkov - Znojmo 1:0 (1:0)
Branka: 16. Pavlata. Rozhodčí: Machálek - Moláček, Podaný. ŽK: Odehnal (Znojmo). Diváci: 914.
Žižkov: Soukup - Josl, Pimpara, Opluštil, Šandera - Pavlata, Sixta (69. Krystan), Podrazký, Volek (59. Engelmann), Urbanec (90. Klán) - Dočekal. Trenér: Oulehla.
Znojmo: Halouska - Helísek, Cihlář, Mezlík (46. Svozil), Odehnal - Nepožitek, Motal, Njire (46. Javůrek), Bartolomeu, Šumbera (68. Urbančok) - Klíma. Trenér: Kučera.
Varnsdorf - Vlašim 0:1 (0:0)
Branka: 75. Vyhnal z pen. Rozhodčí: Dresler - Kříž, Vít. ŽK: Kozma, Daníček, Jakubov - Janda, Nguyen, Reiter, Frizoni, Leiner. ČK: 74. Kozma - 78. Piško. Diváci: 525.
Varnsdorf: Kolář - Beránek, Zbrožek, Neuberg - Knejzlík (86. Zieris), Daníček, Rudnytskyy, Richter (83. Dordič), Rys (83. Fotr) - Kozma, Jakubov. Trenér: Veselý.
Vlašim: Nguyen - Piško, J. Štochl, Vondra, Kulhánek - Reiter, Breda, Vyhnal, F. Hašek (88. Jícha) - Nečas (82. Leiner), Janda (46. Frizoni). Trenér: M. Hašek.