Rubriky:

Národní liga

Startuje jarní část Fortuna národní ligy. S řadou novinek a Gólem měsíce

2. března 2017 17:28 - Praha

Už tento pátek odstartuje jarní část fotbalové Fortuna národní ligy, která slibuje velmi dramatickou podívanou především z pohledu boje o postup do české nejvyšší soutěže. Ve hře je hned několik tradičních klubů v čele s Olomoucí, Ostravou, Opavou či Českými Budějovicemi. Na své si ale přijdou i fanoušci. Generální partner soutěže společně s Ligovou fotbalovou asociací připravily hned několik lákadel.

 

Jiří Tomaškovič, Právo

„Na vlastní oči jsme se na podzim přesvědčili, že soutěž má svoji kvalitu, náboj a diváckou kulisu, která mnohdy předčí i nejvyšší soutěž. Během jara proto chceme posílit image ligy a zároveň vyzkoušet, jak fanoušci reagují na konkrétní aktivity přímo na stadiónech. Naším cílem je, aby si divák odnesl zážitek i v případě, kdy hra nebo výsledek nesplnily jeho očekávání," říká David Vaněk, generální ředitel sázkové kanceláře Fortuna.

„Díky tradičním klubům, které ve Fortuna národní lize nastupují, se dá očekávat velmi atraktivní jarní část. Věřím, že duely týmů jako Sigma Olomouc, Baník Ostrava či České Budějovice budou ozdobou jara. Zároveň jsem rád, že díky silnému generálnímu partnerovi můžeme rozvíjet druhou nejvyšší fotbalovou soutěž po všech stránkách. Včetně akcí pro fanoušky," avizuje Dušan Svoboda, předseda Ligové fotbalové asociace.

Přímý přenos z každého kola

Co tedy fanoušky na jaře čeká? Samozřejmostí je přímý televizní přenos z každého kola na obrazovkách České televize. Sázková společnost pro své klienty navíc nachystala stream ze čtyř utkání v každém kole.

Speciálního aranžmá přímo na stadiónech se dočkají návštěvníci v rámci tzv. Šlágrů měsíce, kdy vybraný zápas v každém herním měsíci bude zabalen do atraktivního hávu. Speciální zahajovací ceremoniál, poločasová soutěž v podobě Fortuna kopu štěstí, distribuce volných sázenek, ale i doprovodný program. Prvním duelem v tomto aranžmá bude bitva Frýdek-Místek vs. Ostrava, která se odehraje 11. března.

Nově budou moci fanoušci hlasovat i o nejlepších gólech jednotlivých měsíců. Na sociálních sítích soutěže pak bude spuštěna anketa Gól měsíce.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Národní liga

Filtr článků - Národní liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..