Rubriky:

Národní liga

Trenér Kučera skončil ve Znojmě a řeší nabídky z první ligy

29. května 2017 10:51 - Znojmo

Trenér Radim Kučera po dvou letech skončil na lavičce fotbalistů Znojma a je připravený posunout se z druhé do první ligy. Nabídek má třiačtyřicetiletý kouč několik, v médiích se spekulovalo zejména o zájmu Jihlavy a Zlína, který se zatím nedohodl na prodloužení smlouvy s Bohumilem Páníkem. Kučeru ve Znojmě nahradí Jiří Balcárek, který vyhrál s Uničovem MSFL.

 

Luboš Pavlíček, ČTK

"Je to tak, v neděli to byl můj poslední zápas na lavičce Znojma. Musím za ty dva roky poděkovat hlavně hráčům, protože oni mě ze Znojma katapultovali k tomu, že mám nějaké nabídky z ligy, které řeším. Jaký klub to bude, budu vědět v pondělí nebo úterý," řekl Kučera znojemskému webu.

Rodák z Vigantic patří do klubu Ligových legend s 324 starty. Většinu kariéry strávil v Olomouci, odkud si na pět let odskočil do německého Bielefeldu. V roce 2012 ukončil kariéru ziskem své jediné trofeje Českého poháru. Následně vedl olomouckou rezervu, byl asistentem v Opavě a nyní dva roky trénoval Znojmo, se kterým skončil ve druhé lize na třetím a šestém místě.

Na Kučerovu práci se pokusí navázat čtyřiačtyřicetiletý Balcárek, který s ním v minulosti hrával v Olomouci. Následně strávil pět let v Unionu Berlín a od roku 2005 se věnuje trénování. Byl asistentem v Olomouci, vedl Lipovou a nyní s Uničovem vybojoval historický postup do druhé ligy.

ČTK

Časová osa: Národní liga

Filtr článků - Národní liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..