Varnsdorf - Příbram 2:5Fotbalisté Příbrami jsou po výhře ve Varnsdorfu zas blíže postupu

Varnsdorf

Fotbalisté Příbrami v dohrávce 19. kola druhé ligy zvítězili ve Varnsdorfu 5:2 a opět se přiblížili návratu do nejvyšší soutěže. Na druhém místě tabulky FNL mají čtyři kola před koncem pětibodový náskok na třetí Hradec Králové.

Středočeši už v první minutě neuhlídali Dordiče, ale ještě do poločasu skóre otočili Soldát a Květ, který se trefil hezkou střelou z dálky. Domácí, kteří mají jen dvoubodový náskok na sestupové pozice, zabojovali a opět srovnali gólem Durdeviče.

Hosté ale měli bleskovou odpověď a hned po minutě si vzali vedení zpět, poté co Hlúpik připravil gól pro střídajícího Slepičku. A chvíli na to vznikl v domácím vápně závar a Fantiš definitivně rozhodl. Rozjetí Středočeši se prosadili ještě jednou po dobře zakončeném brejku Matouška.

19. kolo druhé fotbalové ligy:
Varnsdorf - Příbram 2:5 (1:2)
Branky: 1. Dordič, 61. Durdevič - 28. Soldát, 45. Květ, 62. Slepička, 65. Fantiš, 76. Matoušek. Rozhodčí: Machálek - Hock, Šimáček. ŽK: Kozma, Bílek, Kocourek, Rudnytskyy - Kodr. Diváci: 754.