Hertha - Bayern 2:0Senzace v Německu! Bayern poprvé v sezóně prohrál

Berlín

Fotbalisté Herthy Berlín zdolali v šlágru 6. kola německé ligy dosud neporažený Bayern Mnichov 2:0 a bodově se na něj dotáhli v čele tabulky. O výhře domácích, v jejichž sestavě chyběl zraněný Vladimír Darida, rozhodly v první půli trefy Vedada Ibiševiče a Ondreje Dudy.

Fotbalisté Herthy Berlín zdolali v šlágru 6. kola německé ligy dosud neporažený Bayern Mnichov 2:0.

Skóre otevřel v 23. minutě domácí kapitán Ibiševič, který z penalty potrestal faul Jeromea Boatenga. První bundesligové vítězství Herthy nad Bayernem zpečetil krátce před přestávkou vydařenou ranou Duda.

Hertha se posunula na druhé místo pouze o skóre za Bayern. O víkendu je v případě plného bodového zisku mohou přeskočit Dortmund i Brémy.