Rubriky:

Německo

Živě

Dortmund zaplatí Barceloně za Alcácera přes půl miliardy

23. listopadu 2018 17:06 - Dortmund

Borussia Dortmund se domluvila s Barcelonou na přestupu útočníka Paca Alcácera, který v německém klubu od léta hostuje. Pětadvacetiletý španělský fotbalový reprezentant podepsal s Dortmundem smlouvu do roku 2023. Borussia k původním dvěma milionů eur za hostování pošle Barceloně podle německých médií dalších 21 milionů (téměř 545 milionů korun). Na bonusech mohou získat Katalánci ještě pět milionů eur.

 

Stefano Rellandini, Reuters

Zástupci Dortmundu se rozhodli v předstihu uplatnit opci na Alcácera po jeho výborných dosavadních výkonech. Bývalý hráč Valencie, Getafe a Barcelony nastoupil zatím v šesti bundesligových zápasech, v nichž dal osm gólů a je druhý v tabulce střelců. I díky němu je Borussia v čele tabulky.

"Paco se u nás rychle zabydlel a stal se pevnou součástí našeho týmu. Je to skutečný kanonýr, který už pro nás rozhodl několik důležitých zápasů. Těšíme se na jeho další góly a přihrávky v příštích letech," uvedl sportovní ředitel Borussie Michael Zorc.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..