Lipsko - Mönchengladbach 2:0Mönchengladbach prohrál v Lipsku, Dortmund vede o sedm bodů

Lipsko

Fotbalisté Mönchengladbachu v německé lize prohráli 0:2 v Lipsku a na druhém místě tabulky ztrácejí už sedm bodů na vedoucí Dortmund. Třetí Lipsko je o bod zpět. Dostat se mezi ně mohl Frankfurt, ten ale prohrál 1:2 s Wolfsburgem a spadl na páté místo.

Zatímco doma je Mönchengladbach stoprocentní, venku vyhrál jen dvě ze sedmi utkání a potvrdil to i v Lipsku, které se mohlo spolehnout na svou hvězdu Wernera. Německý reprezentant se prosadil už ve třetí minutě po rychlé akci středem hřiště.

V nastavení první půle pak utekl Poulsen, před vybíhajícím brankářem ještě posunul míč na Wernera a ten střelou do prázdné branky přidal svůj druhý gól v utkání.