Smolař Pavard si natrhl stehenní sval a bude Stuttgartu chybět

Stuttgart

Dvojnásobnou porci smůly si vybral v nedělním utkání německé fotbalové ligy francouzský obránce Stuttgartu Benjamin Pavard. Dvaadvacetiletý mistr světa si dal vlastní gól a navíc si natrhl stehenní sval. Zranění ho vyřadí ze hry na několik týdnů.

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

Dvojnásobný smolař z bundesligyVideo: sntv

Stuttgart podlehl ve 14. kole Mönchengladbachu 0:3 a v tabulce mu patří 16. místo, znamenající účast v baráži. Před posledním Düsseldorfem má VfB náskok jen dvou bodů.

Pavard se zranil při sprintu před prvním gólem, který Stuttgart inkasoval v 69. minutě. Přesto na hřišti zůstal a v 84. minutě vlastní brankou zvýšil na konečných 3:0 pro domácí.

Až pak kvůli bolestem opustil hřiště a hosté dohrávali v devíti, neboť předtím už třikrát střídali a krátce těsně před Pavardovým nešťastným zásahem byl vyloučen Erik Thommy.