Německo

Hertha - Schalke 2:2

Hertha remizovala se Schalke, Darida hrál jen pár minut

25. ledna 2019 22:28 - Berlín

Hertha Berlín v předehrávce 19. kola německé fotbalové ligy se Schalke dvakrát smazala jednogólové manko a remizovala 2:2. Český reprezentant Vladimír Darida nastoupil za domácí až v závěru, když v 87. minutě nahradil nejlepšího týmového střelce Ondreje Dudu.

DIGI Sport, DIGI Sport

Slovenský útočník se tentokrát střelecky neprosadil, ale měl velký podíl na prvním gólu Herthy. Na Konopljankově branku ze 17. minuty odpověděl v 39. minutě Grujič, kterého efektně patičkou vyslal na zteč právě Duda. V hektickém závěru prvního poločasu poslal hosty ve 44. minutě znovu do vedení pohotovou ranou Uth. Ještě před přestávkou ale opět vyrovnal ve čtvrté nastavené minutě hlavou Ibiševič.

Hertha je v tabulce sedmá, Schalke patří dvanácté místo.

Německá fotbalová liga - 19. kolo:
Hertha Berlín - Schalke 2:2 (39. Grujič, 45.+4 Ibiševič - 17. Konopljanka, 44. Uth).