Hertha - Schalke 2:2Hertha remizovala se Schalke, Darida hrál jen pár minut

Berlín

Hertha Berlín v předehrávce 19. kola německé fotbalové ligy se Schalke dvakrát smazala jednogólové manko a remizovala 2:2. Český reprezentant Vladimír Darida nastoupil za domácí až v závěru, když v 87. minutě nahradil nejlepšího týmového střelce Ondreje Dudu.

19. kolo bundesligy - Hertha - Schalke 2:2Video: DIGI Sport, DIGI Sport

Slovenský útočník se tentokrát střelecky neprosadil, ale měl velký podíl na prvním gólu Herthy. Na Konopljankově branku ze 17. minuty odpověděl v 39. minutě Grujič, kterého efektně patičkou vyslal na zteč právě Duda. V hektickém závěru prvního poločasu poslal hosty ve 44. minutě znovu do vedení pohotovou ranou Uth. Ještě před přestávkou ale opět vyrovnal ve čtvrté nastavené minutě hlavou Ibiševič.

Hertha je v tabulce sedmá, Schalke patří dvanácté místo.

Německá fotbalová liga - 19. kolo:
Hertha Berlín - Schalke 2:2 (39. Grujič, 45.+4 Ibiševič - 17. Konopljanka, 44. Uth).