Bayern Mnichov na jaře poprvé vyhrál, porazil Bielefeld 1:0

První výhru v jarní části sezóny německé ligy zaznamenali fotbalisté Bayernu Mnichov. V 21. kole porazili Bilelefeld 1:0, když jedinou branku zápasu vstřelil útočník Makaay. Ten se prosadil již v 8. minutě poté, co si naběhl na dlouhý pas Lucia, přesprintoval obránce a obstřelil vybíhajícího brankáře.

DEFAULT TITLE

Obhájce titulu svou první výhrou pod vedením staronového trenéra Hitzfelda zastavil svůj pád tabulkou, v níž mu nyní patří čtvrté místo a na vedoucí Schalke ztrácí jedenáct bodů. Prohra Arminie stála místo trenéra Thomase von Heesena, který ihned po zápase na svou funkci rezignoval.

Českému brankáři Jaroslavu Drobnému chyběly jen dvě minuty k udržení třetího čistého konta za sebou, ovšem nakonec jeho Bochum prohrála s Norimberkem 0:2. Výhru pátému celku tabulky zařídil v závěru dvěma zásahy útočník Sajenko. Celý zápas za Bochum odehrál také Pavel Drsek, stejně jako na druhé straně reprezentant Tomáš Galásek. Jan Polák nastoupil na poslední půlhodinu. V závěru zápasu do hry zasáhli také Filip Trojan za Bochum a norimberský Marek Nikl.

Německo - 21. kolo:
Bayern Mnichov - Bielefeld 1:0 (8. Makkay), Bochum - Norimberk 0:2 (89. a 90.+1 Sajenko).