Cáchy zvítězily nad Mohučí díky skvělému vstupu do druhé půle

Dvě branky na začátku druhé půle přinesly fotbalistům Cách v německé lize výhru 2:1 nad Mohučí. Cáchy tak díky třem bodům v záchranářském duelu přeskočily právě Mohuč a jsou třinácté. Oba týmy mají stejně bodů.

DEFAULT TITLE

Do vedení se přitom dostala Mohuč, když svou sedmou branku z posledních čtyř zápasů zaznamenal egyptský útočník Zidan. Ten vytvořil útočné duo s českým hráčem Petrem Rumanem, který odehrál celé utkání. Fotbalisté Mohuče zaspali úvod druhé půle. Několik sekund po nástupu z kabin vyrovnal německý reprezentant Schlaudraff a za další dvě minuty zajistil Cáchám výhru Ibisevič.

Tři body získali také hráči Chotěbuzi, kteří porazili Dortmund 3:2. Vítěznou branku obstaral střídající čínský útočník Šao T'ia-i, jenž navázal na dvě trefy svého spoluhráče Munteana. Dvakrát skóroval také dortmundský kanonýr Frei.

Německo - 24. kolo:
Cáchy - Mohuč 2:1 (46. Schlaudraff, 48. Ibisevič - 14. Zidan), Dortmund - Chotěbuz 2:3 (43. a 86. Frei - 6. a 56. Munteanu, 66. Šao T'ia-i).