Bayern neudržel vedení s Brémami a remizoval 1:1

Fotbalisté Bayernu Mnichov remizovali v nedělním 25. kole německé ligy s Werderem Brémy 1:1. Obhájce titulu se už v sedmé minutě dostal do vedení zásluhou Podolského, nicméně Werder v 66. minutě díky Rosenbergově hlavičce vyrovnal.

Brémy nevyužily možnost snížit ztrátu na vedoucí Schalke na jediný bod, Bayern zůstává čtvrtý.

Šestý Leverkusen sehrál bezbrankový zápas v Hamburku. Domácí tým měl k dispozici pokutový kop, který byl nařízen za ruku Hagguiho, ale Nizozemec Van der Vaart ho neproměnil.

Na lavičce hostů odseděl celé utkání český útočník Michal Papadopulos, Hamburku chyběl potrestaný reprezentant David Jarolím.

Německo - 25. kolo:
Hamburk - Leverkusen 0:0, Bayern Mnichov - Brémy 1:1 (7. Podolski - 66. Rosenberg).