Leverkusen podlehl Bochumi nečekaně vysoko 1:4

Fotbalisté Leverkusenu prohráli v 28. kole bundesligy na svém hřišti s Bochumí nečekaně vysoko 1:4. Hosté se už po 22 minutách dostali do tříbrankového vedení a trápící se Leverkusen stačil pouze snížit zásluhou Kiesslinga. V poslední minutě se pak dostal k míči Gekas a svou druhou brankou uzavřel skóre. V dresu vítězů odchytal celý zápas český brankář Jaroslav Drobný.

Leverkusen tak navázal na trápení, které předvedl už v týdnu v Poháru UEFA, kde podlehl v domácím utkání Pamploně 0:3.

Porážkou v neděli naopak skončilo utkání pro české hráče v dresu Norimberku, který prohrál v Brémách 0:1. Celý zápas v jeho barvách odehráli Tomáš Galásek a Jan Polák, který nastoupil netradičně na pravém kraji obrany. Fotbalisté Werderu tak ztrácejí po tomto kole dva body na vedoucí Schalke.

Výsledky - 28. kolo:
Leverkusen - Bochum 1:4 (62. Kiessling - 22. a 90. Gekas, 8. vlastní Haggui, 16. Yahia), Brémy - Norimberk 1:0 (75. Rosenberg).