Rubriky:

Německo

Galásek povede Norimberk do nové sezóny jako kapitán

20. července 2007 14:03 - BAD GÖGGING

Zkušený záložník Tomáš Galásek si navlékne i v Norimberku kapitánskou pásku. Čtyřiatřicetiletý český fotbalista tuto roli zastával v národním týmu i při předchozím působení v Ajaxu Amsterodam a jako kapitán nově povede Norimberk do příští sezóny. Na soustředění v Bad Göggingu si Galáska vybrali hráči.

Agentura SID připomíná, že trenér Hans Meyer si přál, aby právě Galásek byl novým kapitánem. Pásku převzal po brankáři Raphaelu Schäferovi, jenž v letní přestávce zamířil do mistrovského Stuttgartu. Při hlasování měl Galásek vydatnou podporu, neboť v Norimberku působí početná skupina jeho krajanů - Jan Polák, Jaromír Blažek a Marek Nikl.

Navíc má Galásek v týmu připravený nový kontrakt. V bundeslize má za sebou vydařenou sezónu, v níž dovedl klub k triumfu v Německém poháru. Angažmá by si měl už brzy prodloužit minimálně o další rok do června 2009. "Určitě ho nenecháme odejít," ujistil sportovní ředitel Martin Bader.

ČTK

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..