Frankfurt - Hertha 2:2Hertha ve Frankfurtu ztratila dvougólové vedení a remizovala

Fotbalisté Herthy s reprezentačním záložníkem Vladimírem Daridou v předehrávce 14. kola německé ligy ve Frankfurtu ztratili dvoubrankové vedení a remizovali 2:2. Berlínský tým alespoň bodoval po sérii pěti porážek.

Fotbalisté Herthy Berlín se radují z gólu proti Frankfurtu.

Hertha ve druhém utkání pod novým trenérem Jürgenem Klinsmannem dobře začala a ve 30. minutě ji poslal do vedení Dodi Lukebakio, který z úhlu prostřelil brankáře Frederika Rönnowa. Rychlá gólová odpověď Dajčiho Kamady neplatila pro útočný faul.

Po hodině hry zvýšil Marko Grujič snadnou střelou do odkryté branky, jenže hostům ani náskok 2:0 nestačil k vítězství. Už dvě minuty po Grujičově trefě totiž snížil Martin Hinteregger a rakouský obránce v 86. minutě po dalším rohu připravil vyrovnávací gól Sebastianu Rodemu.

Hertha v bundeslize nevyhrála posedmé za sebou a v neúplné tabulce zůstala šestnáctá. Eintrachtu patří průběžné desáté místo.

Německá fotbalová liga - 14. kolo:
Eintracht Frankfurt - Hertha Berlín 2:2 (65. Hinteregger, 86. Rode - 30. Lukebakio, 63. Grujič).