Hoffenheim - Dortmund 2:1Kadeřábek pomohl Hoffenheimu otočit zápas s Dortmundem

Berlín

Střídající Pavel Kadeřábek pomohl fotbalistům Hoffenheimu otočit utkání s Dortmundem a zvítězit 2:1. Borussia prohrála v německé lize po pěti zápasech a o víkendu může přijít o čtvrté místo.

Hoffenheimský Andrej Kramarič se raduje se spoluhráči (v modrých dresech), vlevo Lukasz Piszczek z Dortmundu.

Dortmund vedl od 17. minuty, kdy pěknou akci zakončil Mario Götze, jenž nastoupil místo zraněného kapitána Marca Reuse. Domácím se povedlo vyrovnat v 79. minutě hned poté, co přišel na hřiště Kadeřábek.

Český obránce se rozběhl s míčem po pravé straně, Lukasz Piszczek po jeho centru ještě zakončit nedokázal, ale Sargis Adamjan poslal míč do sítě. Tři minuty před koncem normální hrací doby se trefil hlavou nejlepší střelec Hoffenheimu Andrej Kramarič a dokonal obrat.