Bayern se v Karlsruhe bezpečně vrátil do čela bundesligy

BERLÍN

Fotbalisté Bayernu Mnichov v neděli zvítězili na hřišti nováčka z Karlsruhe vysoko 4:1 a vrátili se po 24 hodinách do čela bundesligy. Bavorský velkoklub vedl už ve 49. minutě o tři branky, na snížení Porcella ještě odpověděl náhradník Zé Roberto.

Už v prvním poločase se trefil popáté v sezóně Miroslav Klose, nejlepší střelec soutěže, ještě před ním svůj čtvrtý zásah přidal italský mistr světa Luca Toni.

Stejně vysokou prohru inkasoval také Hannover s Jiřím Štajnerem, který odehrál pouze bezbrankový první poločas. Domácí tým nakonec ale podlehl Leverkusenu 0:3 a po 6. kole je až na 14. místě v tabulce. Naopak Bayer se vyšplhal po čtvrtém utkání bez prohry až na třetí pozici a na druhou Herthu ztrácí pouhý bod.

Německo - 6. kolo:
Karlsruhe - Bayern Mnichov 1:4 (52. Porcello - 5. Toni, 20. Klose, 49. Hamit Altintop, 75. Zé Roberto), Hannover - Leverkusen 0:3 (50. Kiessling, 68. Vidal, 74. Gekas z pen.).