Paderborn - Wolfsburg 2:4Wolfsburg poslal Paderborn na dno bundesligy

Berlín

Fotbalisté Wolfsburgu zvítězili ve 20. kole německé ligy nad domácím Paderbornem 4:2 a poprvé po třech porážkách získali body. K výhře nad nově posledním týmem tabulky jim pomohlo i vyloučení záložníka Gerrita Holtmanna.

Jhon Cordoba z Kolína nad Rýnem hlavičkuje v bundesligovém klání proti Freiburgu.

Domácí šli sice do vedení ve 22. minutě, Wolfsburgu se ale podařilo už za čtyři minuty vyrovnat. Ve 33. minutě byl vyloučen Holtmann, který se ohnal po soupeři a dostal červenou kartu za nesportovní chování. Hosté přesilovku třikrát využili, dvakrát se trefil Daniel Ginczek. Paderbornu už se podařilo jen snížit.

Kolín nad Rýnem si poradil s Freiburgem a zvítězil překvapivě vysoko 4:0. Tým ze spodní poloviny tabulky potvrdil zlepšenou formu a vyhrál páté z posledních šesti ligových utkání.

Německá fotbalová liga - 20. kolo:
Kolín nad Rýnem - Freiburg 4:0 (29. Bornauw, 55. Córdoba, 90.+1 Ehizibue, 90.+3 Jakobs)
Paderborn - Wolfsburg 2:4 (22. Zolinski, 72. Vasiliadis - 40. a 60. Ginczek, 26. Knoche, 76. Arnold).