Norimberk neproměnil penaltu a opět pouze remizoval

BERLÍN

Bez brankáře Jaromíra Blažka nastoupili v neděli fotbalisté Norimberku k utkání 23. kola německé ligy proti Hamburku. Trenér Von Heesen dal přednost náhradníku Klewerovi, který sice nedostal gól, ani tak se ale domácím nepodařilo zvítězit. Po remíze 0:0 jim dál patří sestupová pozice, naposledy vyhráli na začátku prosince.

Největší šanci měl Norimberk v 43. minutě, kdy Misimovič neproměnil penaltu. V sestavě ani na lavičce náhradníků bavorského týmu se neobjevil ani Tomáš Galásek, Janu Kollerovi zastavila činnost disciplinární komise. V dresu hostů odehrál celé utkání český záložník David Jarolím.

Hráči Leverkusenu zvítězili nad Hannoverem 2:0, o branky se postarali v rychlém sledu na konci poločasu Gekas a Barnetta. Domácí tým se posunul zpět na čtvrté místo v tabulce. Hannoverský Jiří Štajner proseděl celé utkání na lavičce náhradníků.