Koller se vrátil po trestu, ale Norimberk opět neuspěl

BERLÍN

Ani návrat Jana Kollera po jednozápasovém disciplinárním trestu za nesportovní chování nepomohl fotbalistům Norimberku z krize. Bavorský týmv neděli prohrál 1:4 v Leverkusenu, venku podlehl podeváté za sebou a v tabulce klesl na předposlední místo.

Koller odehrál celý zápas, ale neprosadil se. Brankář Jaromír Blažek proseděl opět celé utkání na lavičce náhradníků, záložník Tomáš Galásek je zraněný.

Leverkusen se posunul na třetí příčku a ztrácí jen bod na druhý Hamburk. Nečekaně klopýtly dosud druhé Brémy, které podlehly doma Wolfsburgu 0:1. Jedinou branku utkání vstřelil v 50. minutě Brazilec Grafite, místo kterého přišel dvě minuty před koncem do hry obránce Jan Šimůnek.

Werder tak tři dny po vyřazení z Poháru UEFA s Glasgow Rangers utrpěl další neúspěch a trenéru Thomasi Schaafovi zhořkl jubilejní 300. zápas v bundeslize.

Německá fotbalová liga - 24. kolo:
Brémy - Wolfsburg 0:1 (50. Grafite), Leverkusen - Norimberk 4:1 (6. Haggui, 57. vlastní Glauber, 59. Gekas, 82. Kiessling - 11. Misimovič).