Mönchengladbach - Köln 2:1V prvním bundesligovém utkání bez diváků slaví výhru Borussia

Fotbalisté Mönchengladbachu porazili v utkání, jež se kvůli šíření koronaviru hrálo poprvé v bundeslize bez diváků, 2:1 Kolín nad Rýnem. Borussia se díky výhře v dohrávce 21. kola posunula na čtvrté místo tabulky zajišťující postup do Ligy mistrů.

Utkání Borussie Mönchengladbach s Kolínem se hrálo bez diváků

V komorní atmosféře Borussia Parku, který obvykle zaplňuje 55 tisíc diváků, poslal domácí v derby do vedení ve 32. minutě sedmým gólem v sezoně Breel Ambolo zatočenou střelou k tyči. V 70. minutě zvýšil nechtěně kolínský Jorge Meré, jenž si srazil do vlastní branky centr domácích. Snížení Marka Utha přišlo v 81. minutě pro hosty už pozdě.

Dnešní zápas před prázdnými tribunami budou o víkendu následovat všechny zápasy kola, neboť německé úřady kvůli epidemii zakázaly akce s více než 1000 diváky.